Купуйте сірниковий кряж на інтернет-аукціонах на сайті УУБ

Опубликовано stroy-profi в

Сірниковий кряж, як і інший вид технічної деревини, з 1 лютого 2020 року продаються на електронних аукціонах у системі Prozorro. Крім того, ви можете купити деревину різнихкласів якості, а саме A, B, C, D, це залежить від їх подальшого використання тамети.

 

Деревина промислова або непромислова є досить відомим товаром на інтернет-аукціонах, адже методів його використання може бути багато. Один з них – виробництво сірникової сировини.

Сірниковий кряж – методи застосування та реалізації

Кряж – це відрізок нижнього елементу стовбура, той, який від природи знаходиться вище кореня. Він підготовлений для виготовлення спеціальних різновидівлісопродукції. Скажімо, лижі, шпали, сірники.

Кряж отримують переважно з листяних порід, а не з хвойних порід. Товщина такого матеріалу має бути від 12 см для того, щоб виготовити тари до 46 см для створення дерев’яних конструкцій у шахті. Княжна довжина відповідає кратному кількості чурбаків. Беручі до уваги подальше використання тапризначенняїхможна поділити на авіаційні, лижні, суднобудівні тощо.

Кряжвикористовують для того, щоб виготовляти відповідного шпону. Для зазначених цілей береться дерева тополь, липа, осика, вільха товщиною не менше ніж16 см і довжиною 2 м.

Якщо ви шукаєте технічну деревину для галузі, скористайтесь комфортними онлайн-тендерами в системі Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/news/sirnykovyj-kryazh-prodajetqsya-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale. Це нововведення діє з 2016 року як ефективний механізм, який допомагає боротися з сірим ринком та корупцією. Електронні аукціони продають різні держактиви від металобрухту до престижної нерухомості. Завдяки виграшним цінам та прозорій процедурі торгів, такі об’єкти швидко знаходять своїх власників та вносять значний внесок у державний бюджет.

Раніше гроші шли у кишені нечесних чиновників, які збагачувались завдяки хазарам, але сьогодні ці гроші йдуть на розвиток галузі та у державну казну, що є великим досягненням в економіці держави. Зараз беручі участь у відкритих торгах не слід переживати, що хтось буде вимагати хабар чи відкат.

Купувати кряж є можливість на офіційному сайті УУБ

Зараз Інтернет рясніє такими оголошеннями, як «Продаж кряж» або «Купівлюкряж». Завдяки такому новітньому інструменту, як ProzorroSales, можна придбати або продати деревину за де-кілька хвилин.

Станьте клієнтом офіційної акредитованої платформи «Української універсальної біржі», зареєструвавшись на веб-сайті sale.uub.com.ua. Ми пропонуємо вам надійний сервіс та цілодобову технічну підтримку. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з нашими адміністраторами на сайті.

На сайті УУБ ви зможете придбати або взяти в оренду різні об’єкти державної та комунальної власності. Купити сірникові колоди або іншу деревину на Прозорро.Продажі для різних потреб тепер ближчі за виграшними цінами.

Для сортування аукціонів за певною категорією або регіоном використовуйте бота Telegram або бота Viber. Або підключіть кампанії електронної пошти, налаштувавши їх за фільтрами. На офіційній сторінці УУБ у Facebook є незмінно актуальні новини про продаж різноманітних ресурсів у різних областях України.

Рубрики: Статьи