Переваги порталу Прозорро

Опубликовано stroy-profi в

Портал Прозорро досить швидко завоював велику кількість прихильників по всій Україні. Саме тому варто зробити цілком логічний висновок стосовно того, що даний портал може бути цікавим і для вас. Отже ви можете вже зараз переходити до нього та починати вести активну діяльність.

Проте чому саме вам варто це робити? Що ж, якщо ви й досі не мали можливості переконатися в усіх позитивних принципах порталу, то в цій статті ми спробуємо надати вам корисну інформацію. Все це стане для вас досить привабливою можливістю, а це в свою чергу значить, що ви будете в змозі пройти реєстрацію на порталі та спробувати там свої власні сили.

На даний момент діяльність порталу перш за все пов’язана з тим, що він дає можливість всім приватним підприємцям отримати замовлення від державних організацій. Часом ці замовлення можуть бути досить привабливими та грошовими, тому варто якомога більш ретельно познайомитись з ними.

Насправді велика кількість приватних підприємців саме через портал Прозорро мають можливість постійно отримувати прибуток

Отже перша причина це звісно ж шанс постійно мати привабливі грошові замовлення, котрі ніхто не зможе вам надати більш ефективно ніж портал Прозорро. 

Однієї цієї причини вже повинно бути досить для того, щоб ви могли перейти на спеціальний акредитований майданчик, пройшли там реєстрацію, та долучились до активної роботи з порталом. Адже варто мати на увазі той факт, що працювати з порталом у вас буде реальна можливість тільки в тому випадку, коли ви спершу пройдете реєстрацію саме на спеціальних акредитованих майданчиках.

Причина досить проста: ви просто не можете брати участь у роботі з порталом до цього моменту. Проте після цього ви вже матимете все необхідне для того, щоб поступово долучатися до нового механізму. 

Насправді однією з головних переваг роботи з порталом Прозорро є той факт, що тут ви можете розраовувати на цілковиту прозорість ті відкритість операцій. Це й правда може бути досить важливим фактором для кожного підприємця котрий намагається у відкритому форматі перемогти у тендері та зробити власний внесок у боротьбу з корупцією.

Адже не слід забувати про той факт, що сфера державних замовлень має великі кошти, котрі там зосереджені. Це все дає можливість чиновникам отримувати власний прибуток використовуючи різноманітні досить сумнівні схеми. При цьому чесні приватні підприємці залишались осторонь або були вимушені брати участь у схемах.

В результаті вони витрачали досить велику кількість коштів, котрі можна було в заощадити при використанні чесних механізмів

Портал Прозоро мав на меті змінити цю систему і слід зазначити, що це йому вдалося непогано. Насправді саме цей портал є основним механізмом для того, щоб подолати корупцію в системі державних закупівель. Тендерна система внесла свою ясність в це питання, що в результаті дозволило зробити крок вперед назустріч подоланню корупції.

В перспективі ми помічаємо, що все більше різноманітних процесів планується проводитись саме через роботу порталу Прозорро. Продаж землі сільськогосподарського призначення, арештованого майна і так далі, все це надалі буде проходити за допомогою порталу Прозорро. 

Це говорить про те, що його внутрішня система постійно розвивається та ми не маємо причин, котрі б заперечували подальший розвиток такого роду механізмів. Отже чим раніше ви зможете почати працювати з порталом, тим більшою кількістю його переваг ви матимете можливість скористатися. Все це відкриє вашому бізнесу відмінні перспективи для розвитку у вашій власній сфері діяльності.

Рубрики: Статьи