Продам сосну кругляк на электронных торгах Прозорро.Продажі

Опубликовано stroy-profi в

З 01.02.2020 року в Україні діє Постанова № 1178, згідно з якою тепер можливо купувати круглий ліс сосни великими партіями (від 150 куб. м) абсолютно прозоро і безпечно. Такі можливості стали доступними завдяки вузькій співпраці Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища, ДП «Прозорро.Продажі», а також Державного агентства лісових ресурсів. Все, що необхідно, – це зареєструватися на офіційній електронній платформі ТБ «Українська енергетична біржа».

Ціна круглого бруса сосни, ясена, дуба на аукціоні Прозорро.Продажі

Необроблений ліс поділяється на листяні і хвойні лісові матеріали, обидва вони широко використовуються в будівництві, сільському господарстві та промисловості.

Сосна є одним із найпоширеніших порід деревини, що використовується для виробництва круглих лісоматеріалів, і продається в електронній системі Прозорро.Продажі. Її стовбур має майже ідеальну форму, а висота зрілих дерев досягає 30-40 м. Дерево легко пиляти, різати, клеїти, фарбувати і лакувати.

Поки що на сайті ТБ «Українська енергетична біржа» представлений переважно сосновий круглий ліс із ціною за лот від 200 000 грн. За останні вісім місяців у системі Prozorro.Sale відбулося 1200 електронних торгів, де продавались різні види деревини. Отримана виручка приблизно досягла рівня 300 млн. грн. З цієї суми понад 13 млн. грн. клієнти, перемігши у аукціоні, сплатили до державного бюджету.

Враховуючи успішність нового проекту, влада стала більш тісно співпрацювати над оновленням існуючих механізмів продажу необробленої деревини, зокрема соснової круглої деревини. Пізніше планується продавати кожен заготовлений ліс лише на електронному аукціоні Прозоро.Продажі, що дозволить учасникам прозоро боротися за лоти та купувати вибрані товари за об’єктивними ринковими цінами. Зараз на сайті ціна за куб соснової круглої деревини коливається в межах 1000-1400 грн.

Вигідно продам сосновий ліс-кругляк на сайті телевізора ТБ «УЕБ»

За 4 роки в результаті прозорих онлайн-торгів держава отримала мільярди гривень доходу. Корупціонерам стає все важче використовувати нелегальні схеми. Електронний модуль Prozorro.Sale допомагає легко їх простежити.

Ви хочете купувати сосновий круглий ліс прозоро, без шахрайства та відкатів? Зареєструйтесь на сайті ueex.com.ua у два кліки, знайдіть виграшні лоти та робіть виграшні ставки!

Ви можете отримати більше інформації за посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodam-lis-kruglyak-sosni-na-elektronnomu-auktsioni-prozorroprod/

Рубрики: Статьи